radca prawny Maciej Majchrzak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, od 1995 r. wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu; specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie pracy, prawie zamówień publicznych, posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów działających m.in. na rynku ubezpieczeniowym, w produkcji, handlu, usługach, w turystyce i rekreacji, a także w doradztwie  świadczonym na rzecz firm prowadzących inwestycje budowlane.

radca prawny Leszek Anioła

Absolwent Wydziału Prawa  i Administracji UAM w Poznaniu, od 1995 r. wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu; specjalizuje się w prawie cywilnym, ubezpieczeniowym i gospodarczym, posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów działających m.in. na rynku ubezpieczeniowym, wydawniczym, w transporcie, logistyce  i spedycji oraz w służbie zdrowia, a także w szeroko pojętych usługach.  Jako stały mediator sądowy, wpisany na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu, zajmuje się także prowadzeniem postępowań mediacyjnych

radca prawny Laura Michalska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu; ukończyła aplikację sądową, od 2003 r. wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu; specjalizuje się w prawie cywilnym, pracy oraz prawie spółek handlowych, w kancelarii odpowiedzialna jest mi.in.  za sprawy związane z rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym.